Camili Sağlık Ocağıyla İlgili Gelişmeler

Merhaba Macahel sevenler ve Macahel’i tanıyınca sevecekler;

Sizlerle paylaşmak istediğim o kadar konu var ki. Lakin şimdi sadece Macahelimizin almış olduğu en son hizmetten bahsedeceğim. Evet, Macahelimiz yeni ambulansına kavuştu. Vesile olan herkese teşekkür ediyoruz. Başta Sağlık Müdürümüze… Ambulansımız 4X4 özelliğinde ve mini hastane kapasitesinde tıbbi donanıma sahiptir. Bölgemizde ihtiyaç duyulan sağlık hizmetini vermekte çok işimize yarayacak ve bu zamanın en iyi ambulansıdır.Camili Sağlık Ocağının Yeni Ambulansı

İnşallah duyarlı insanların yaklaşımlarıyla ihtiyaç olan, hatta hak ettiği imkânlara bölgemiz ve kurumlarımız kavuşur, inanıyorum ki kavuşacaktır. Önemli olan, sen ben yaptım mugalâtasına düşmeden bölgemiz ve insanlarımız için yapılan doğru hizmeti alkışlamak, elden geldiği kadar yardımcı olmaktır.

Yapılmak istenen faaliyetlerimiz içinde Sağlık Ocağımız binasının tadilatı ve gerekli olan tıbbi malzemeyi tedarik etmektir. Evet, önümüz kıştır, karınca kadar olamasak da ona yakın derecede çalışmaz isek, yaz mevsiminde, kışa girince yine ağustos böceği gibi vızıldarız. İnşallah yolumuzla ilgili çalışmalar da yapılır.

Teşekkürler Macahel sevenler…


Haberin kaynağı : http://www.macahelbizimdir.org
Macahel Bizimdir İnisiyatifi